דוד דאבוש, B.SC

מנהל פרויקטים בהנדסה וולידציה

דודו, מהנדס כימיה B.SC בוגר המכללה להנדסה ע"ש סמי שמעון, באר שבע.

טרם הצטרפותו ל Gsap עבד בחברות: BAZAN ORL, DEXCEL PHARMA, טבע טק.

במסגרת עבודתו ב BAZAN ORL ניהל מתקן ייצור הכולל צוות עובדים, ניסיון בשיפורים ואופטימיזציה תהליכית, קידום, תכנון וביצוע של פרויקטים תהליכיים, ניהול, בקרה ומעקב של ניסויים תהליכיים לצורך התייעלות פרודוקטיבית וכלכלית.

במסגרת עבודתו בחברת הפארמה DEXCEL PHARMA ניהל את אגף הייצור באחד מאתרי הייצור של חברה, ניהול צוות רחב של עובדי ייצור, התנסה בהטמעת תהליכים ופרויקטים חדשים (Scale up) לתרופות חדשות באתר, הוביל פרויקט לטובת Product site relocation הכולל את כל שלבי ההקמה עד לשלב תום הולידציה למוצר האתר החדש והכשרת עובדי הייצור.

בנוסף היה מהנדס ולידציה לציוד ומערכות ( System & Equipment) ולקח חלק בהקמת אתרי ייצור ואריזה חדשים בחברה, ניסיון בתכנון, כתיבה וביצוע של ולידציות לציוד, מערכות, תשתיות וחדרים נקיים במסגרת ההקמה ובמסגרת הפעילות השוטפת של מחלקת הוולידציה בחברה ( IQ/OQ/PQ)

לקח חלק בהכנה וניהול אל מול מבדקים שונים לאישור האתרים החדשים של החברה מול ה FDA/ הארגון האירופאי/ משרד הבריאות הישראלי.

דודו הצטרף ל Gsap למחלקת הנדסה וולידציה כמנהל פרויקטים.

במהלך עבודתו ב Gsap כמנהל פרויקטים בוולידציה והנדסה, הוביל או/ו היה מעורב במס' פרויקטים בחברות כמו: קורטקס- שתלים דנטליים, תיקון עולם- קנביט, ויטמד-רקח.

Creativity is a natural extension of our enthusiasm
Earl Nightingale
יצירת קשר