טל לביא, Ph.D

מנהל פרויקטים בקליניקה

דר. טל לביא השלים את הדוקטורט שלו בתחום המיקרוביולוגיה המולקולרית בפקולטה לרפואה של הטכניון, חיפה, ישראל. את התארים  M.Sc.Agr ו B.Sc.Agr סיים בהצטיינות בפקולטה לחקלאות באוניברסיטה העברית ברחובות. בנוסף, טל הוא בעל תעודת CRA / GCP course וכן בעל תעודת עורך מבדקים קליניים מוסמך מאת ביופורום - מרכז ידע יישומי, נס-ציונה, וכן תעודת Executive Management and Entrepreneurship Course של אוניברסיטת חיפה.

לד"ר לביא מעל 8 שנות ניסיון במחקר קליני של תעשיית המכשור הרפואי הישראלי (אורסן, בריינסגייט וצ'ק קאפ), אשר כולל ניהול מרכזים קליניים שונים בפולין, גרמניה, בריטניה וסלובקיה - תחת תקנות ה- FDA לניסוי פיבוטלי בשלבים מתקדמים. בנוסף הוא מכיר היטב את מכלול המחקר הקליני בישראל:פתיחת מחקר חדש ,הכנת פרוטוקול, חוברת לחוקר ויתר המסמכים הנדרשים, הגשות לאישור ועדת הלסינקי ומשרד הבריאות, הכנה,הגשת תקציב מחקר והדרכת צוותי הניסוי. יתר על כן, ד"ר לביא מביא עמו ניסיון משמעותי בניהול ניטור המחקר ובהכנה לקראת במבדק (audit).

ד"ר לביא מוביל את התקדמות הפיתוח הקליני שבפרויוקט – יצירה ושימור של קשרים מקצועיים עם החוקרים ומתאמי המחקר והגעה ליעדי גיוס הנבדקים בכל מרכז.

במסגרת עבודתו ב-Gsap טל הוביל פרויקטים בחברות הבאות: פידמי מדיקל, אייבורי גראפט, אקסימור, ציון פרמצטיקלס, מרכז רפואי סורסקי, וכן סייע בהכנת המחלקה להשתלות מח עצם הדסה עין כרם למבדק FACT JACIE.

Creativity is a natural extension of our enthusiasm
Earl Nightingale