תמי הורוויץ, Ph.D

מומחית תוכן- הגשות רגולטוריות

לדר' תמי הורוביץ יש דוקטורט בביוכימיה של חלבונים בהדרכת פרופ’ פרשט מאוניברסיטת קיימברידג’ והיא עשתה פוסט-דוקטורט במכון ויצמן. תמי שימשה עוזרת מחקר במחלקות לכימיה של אוניברסיטת קיימברידג’ ו-Imperial College בלונדון. בנוסף היא סיימה תואר בוגר בביולוגיה מולקולרית מאוניברסיטת אדינבורו

לתמי 18 שנות ניסיון בתעשיית התרופות במהלכן היא עסקה במגוון נושאים הקשורים לפיתוח תרופות. לפני שהצטרפה ל-Gsap, היא ניהלה את המחקרים הלא קליניים והפרה-קליניים של חברת די-פארם שבוצעו על ידי גורמי חוץ וכן יצור NCE עבור המחקרים הקליניים. לתמי ניסיון בליווי קשרי עבודה בין התעשייה והאקדמיה, ניהול קניין רוחני ורגולציה.

במסגרת תפקידה ב-Gsap תמי השתתפה בתכנון הגשה של  פרוייקטים בתחום המיכשור הרפואי, התרפיה התאית והתרופות הכימיות: CMC, IMPD, הגשות pre-IND ו-IND, הגדות 510k, הגשות CE mark באירופה, חיפוש ספרות, הערכה קלינית, הערכת בטיחות ביולוגית והערכות נוספות הנדרשות לפי הרשויות כמו הערכת סיכונים ביולוגים וקליניים.

במסגרת עבודתה ב-Gsap תמי השתתפה בפרויקטים בחברות הבאות: אמורפיקל, אומניקס, טיפיסרה, אייבורי גרפט, אימפלנט בי, SMC, N2B ונורמי מדיקה, אופטימד, לירה מדיקל, סייקי, CTG פארמה, אקסימור, אקסוסטם, מינוביה, אברוביו, לונזה, ציון פארמה.

Creativity is a natural extension of our enthusiasm
Earl Nightingale
יצירת קשר