תרפיה תאית

במהלך שני העשורים האחרונים, טיפול בתרפיה תאית ותרופות מבוססות על תאים רגנטיבים נחשבים לתעשייה המבטיחה ביותר עבור צרכים רפואיים ללא מענה. Gsap פועלת כיום עם מרבית החברות בתחום זה בישראל.

מגמות בתעשייה זו משתנות בהתאם לתגליות מבטיחות חדשות ולהבנת מודלים של מחלות, מצב פעולה של תאים, היבטי בטיחות, אילוצי ייצור ועוד. הסביבה הרגולטורית המתפתחת כל עת, יוצרת אתגרים חדשים לתעשייה זו.

ישראל נחשבת לאחת מהמדינות המובילות בתחום זה, עם לפחות 20 חברות הנמצאות בשלבים שונים של ניסויים פרה קליניים וקליניים. ככל שהרעיונות החדשים למוצרים טיפוליים מתפתחים ללא הרף, היזמים החדשים מבינים בשלב מוקדם מאוד בתהליך הפיתוח כי הבטחת איכות ותכונות רגולטוריות צריכים להיות מוטמעים בפיתוח המוצר בשלב מוקדם מאוד.

Gsap פועלת כיום עם מרבית החברות בתחום זה בישראל. לקוחותינו מרווחים מיועצים מנוסים, בעלי מומחיות תעשייתית, מדעית, איכותית ו/או רגולטורית. השירותים שלנו כוללים פיתוח מוצר מוקדם, תרגום והטמעת תהליך GMP, יישום מערכת איכות ותכנון ניסויים פרה קליניים וקליניים. כמו כן, אנו מספקים שירותים רגולטוריים בארצות הברית, האיחוד האירופי וישראל.

יש לנו ניסיון מוכח עם תיק גדול של מוצרי תרפיה תאית: טיפול בתאים ובגנים, טיפול בתאים אוטולוגיים ואלוגניים, תאי גזע בוגרים ופלוריפוטנטים, התחדשות רקמה, תאי CAR-T. בין לקוחותינו בתחום זה נמצאים: פלוריסטם, סלקיור ניורוסיינס, קדימהסטם, ביוג'נסל, בונוס ביוגופ, מינוביה, בי"ח הדסה (פרופ' סטפנסקי), שיבא (דר' מיכל בסר ודר' אלעד יעקובי) ואיכילוב (פרופ' עירית אביבי ודר' רון רם, דר' ענת גלוברזון), בריינסטורם, שאלטג'ן, סיטורה, אקסאלטה,  אברו-ביו ועוד.

יצירת קשר