ערכי החברה

מקצועיותכל העובדים ב-Gsap עבדו בתפקידי מפתח בתעשייה הפרמצבטית, המכשור רפואי והביוטכנולוגית בישראל. מאז הקמת החברה התנסה הצוות במאות פרויקטים מקצועיים בתעשייה. אנו שואפים לפתח את עובדינו ואת לקוחותינו כך שיתמחו בתפקידם ויהיו בקיאים בתחומם, בעלי ידע מעמיק והבנה, מיומנות בעבודה וראייה רב מערכתית.

שותפות- אנו שואפים לחלוק עם עמיתנו את המשימות המקצועיות והניהוליות שלהם תוך יצירת חברות, אכפתיות ושיתוף פעולה. מניסיוננו אנחנו יודעים כמה קשה להתנהל בארגון גדול או בסטרט-אפ קטן ולכן אנחנו שואפים לתת להם בטחון בדרך עבודתם ולהעצים את מעמדם בארגון.

אחריות- אנחנו מחויבים וערבים לפתרונות שאנחנו מציעים. אנו דואגים להפעיל שיקול דעת אחראי ומוסרי בתהליכי קבלת ההחלטות שלנו בשביל להבטיח את בטיחות המטופל ואת הצלחת החברה הפרמצבטית עמה אנו עובדים.

התלהבות- אנחנו אוהבים את עבודתנו ואכפת לנו מאוד מתוצאותיה. אנו סוחפים אתנו לעבודה את המנהלים והעובדים בחברה, על ידי יצירת עניין, סקרנות, התפעלות וחדוות יצירה.

ניהול- אנחנו מסייעים ללקוח שלנו לנהל את כל התהליך, משלב המחקר והפיתוח ועד ליציאת המוצר לשוק או לשיפור מערכת האיכות שלו לאחר אישור השיווק. אנחנו יוצרים תוכנית ממוקדת, מקדמים פעילויות ומאמתים את ביצוען באופן המהיר והיעיל ביותר.

אימפקט רב מערכתי-המיזוג של כל הערכים שלנו (מקצועיות, שותפות, אחריות, ניהול והתלהבות) עם כל תחומי העבודה בהם יש לנו ניסיון רב, יוצרים השפעה רבת פנים שתוצאתה חברות מתקדמות שמצליחות להשיג את יעדיהן.

Leadership and Learning are indispensable to each other
John F. Kennedy
יצירת קשר