אודות

חברת Gsap הינה חברת הייעוץ המובילה בישראל למתן שירותים מקצועיים לחברות התרופות, המכשור הרפואי, הביוטכנולוגיה והתרפיה התאית. החברה שואפת לשפר את הפיתוח וההבשלה של חברות התרופות והמכשירים הרפואיים בישראל ולהעצים את עובדיהם לקבלת החלטות משמעותיות עבור מטופלים ברחבי העולם.

Gsap נוסדה על ידי סיגלית אריאלי-פורטנוי, בשנת 2009.החברה מספקת שירותים רגולטוריים, קליניים, שירותי איכות, הנדסה ותיקוף (ולידציות). Gsap מובילה פרויקטים קטנים, בינוניים, גדולים ומורכבים, אשר דורשים שילוב של מקצועות שונים: למשל פיתוח, הגשות לרשויות, מחקרים קליניים, בנייה ושיפור איכות, הקמה ולווי מעבדה, ניהול הייצור ועוד.

 

במהלך השנים פיתחה Gsap מתודולוגיות לשילוב מחלקות ותחומים רבים בתהליך יישום האיכות תוך יצירת ניסיון משמעותי של שיתוף פעולה עבור כל המשתתפים בתהליך: עובדים ומנהלים במפעלי ייצור, סטארט-אפים, קבלנים, ספקים ויועצים.

 

לצוות של Gsap יש השכלה רחבה וניסיון רב שנים בענפים הרלוונטיים, המאפשרים לקיחת אחריות נרחבת עבור השירותים הניתנים ללקוחות ועל תוצאותיהם, יצירת סביבת עבודה משותפת והשגת השפעה אינטגרטיבית. בכל אחד מהפרויקטים, חברי הצוות מובילים החלטות מורכבות ומביאים את ניסיונם האישי ואת הסמן הנהוג בענף (benchmark), כמו גם את המתודולוגיות המתקדמות ביותר בכדי לשפר את הישגי יעדי החברות. Gsap מובילה חברות להתקדמות משמעותית ויעילה בכל שלב של התהליך (מפיתוח לשיווק) במידה ובהיקף המעורבות המתאימה לכוח האדם המוביל שלהן.

 

מאז 2009, חברת Gsap עבדה עם מאות לקוחות, החל מ start-up ועד לחברות בינלאומיות גדולות.

Leadership and Learning are indispensable to each other
John F. Kennedy
יצירת קשר